Sokół Stary Sącz

Stadion Sokoła  chwilami „odlatywał” w sobotni wieczór, gdy na boisku niesamowicie zacięty bój toczyli piłkarze Sokoła Stary Sącz i LKS Łużna. Kibice, którzy już dawno nie byli tak głośni zobaczyli emocjonujące 90 minut. Lepsi byli starosądeczanie, pokonując gości 2:0. Od pierwszych minut tempo gry było wysokie, a akcji pod obiema bramkami nie brakowało.

Kibice dali o sobie znać już w pierwszej połowie. Najpierw rozwinęli ogromną flagę z napisem Sokół Fans, a po chwili odpalili race i świece dymne. Fani dopingowali kulturalnie swój zespół przez całe spotkanie. I to dało prawdziwego „kopa” piłkarzom Sokoła. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

29 września o godzinie 16:30 Sokół Stary Sącz zagra na wyjeździe z Jarmutą Szczawnica.